..: Forum DDR :.. nowy, chrupiący... suchar.net
.: Główna :: Szukaj :: Użyszkodnicy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj :.
..:: FORUM 
 Ważna decyzja w niedzielę Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat : Odpowiedź do tematu :
Poll :: Kto będzie lepszym prezydentem?

Kaczor
14%
 14%  [ 16 ]
Donald
85%
 85%  [ 98 ]
Wszystkich Głosów : 114

Autor Wiadomość
spectator
mistrz cienkiej riposty

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 22:58 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

hydraulik napisał:
CO????????!!!!?!

Chłopaku, odstaw te wina.
Spierdalaj czytać o wielkim kryzysie, więcej nie mam Ci do powiedzenia, bo i tak nie odpowiesz na to co piszę tylko na jakieś swoje fantazje.
hydraulik
Royal Little Elephants Fans Society

Zobacz profil autora 2703284
PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 23:03 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

spectator napisał:
hydraulik napisał:
CO????????!!!!?!

Chłopaku, odstaw te wina.
Spierdalaj czytać o wielkim kryzysie, więcej nie mam Ci do powiedzenia, bo i tak nie odpowiesz na to co piszę tylko na jakieś swoje fantazje.
Hehehe, fajny z Cię frustracik. Nie posraj się tylko.

Wystarczy jedynie przestać bełkotać i udawać inteligentnego stosując niepotrzebnie rozbudowane wypowiedzi tracacą sens w połowie 4-linijkowego zdania, a wtedy bedziesz mógł mi kazać spierdalać fajko.

spectator
mistrz cienkiej riposty

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 23:05 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

hydraulik napisał:
Hehehe, fajny z Cię frustracik. Nie posraj się tylko.

Wystarczy jedynie przestać bełkotać i udawać inteligentnego stosując niepotrzebnie rozbudowane wypowiedzi tracacą sens w połowie 4-linijkowego zdania, a wtedy bedziesz mógł mi kazać spierdalać fajko.
Fajnie, zabawnie, obrazoburczo, ale nadal nie potrafisz obronić swoich poglądów. Mi to nie przeszkadza, to Tobie powinno.
frik
Martwa latająca suka
Martwa latająca suka

Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora 6200570
PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 23:05 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

spectator napisał:
Brawo, właśnie wprowadziłeś do dyskusji nowe pojęcie, niestety zapomniałeś, że musisz swoje rojenie co do jego znaczenia również zaprezentować, dodatkowo uzasadniając czemu to pojęcie ma wydżwięk negatywny, oraz co po przygniatającej wymianie sił politycznych w toku wyborów parlamentarnych miałby ten prezydent konserwować (i, hehe, jak).

piszę długie zajebiście złożone zdania, pełne wielu wyszukanych sformułowań mających speszyc adwersarza, udowadniając błahośc i miałkośc jego argumentów, oraz moją ewidentną wyższośc i dlatego jestem/wydaję się niesamowicie inteligentny/wykształcony/oczytany/śmieszny (przeredaguj, bo jestem tylko głupim prostakiem i nie mam czasu czy chęci na wnikliwe analizy Twoich co niektórych wypowiedzi.)

moje rojenie: dzisiejsze układy biznesowo-polityczne, krycie kolegów wysyłając, lub tworząc dla nich placówki dyplomatyczne, prezydent ma dużo możliwości na to nawet przy nieprzychylnym rządzie.

spectator napisał:
O czym nie wiadomo, tylko czy przy zapale reformatorskim przyszłego rządu potrzebny jest prezydent który również coś zmienia? Wiesz, nie bez powodu w różnych procesach stosuje się nie tylko katalizatory, ale również bla bla bla bla bla moderator.

obowiązkami prezydenta wbrew temu co widzieliśmy przez ostatnie 10 lat nie są tylko ułaskawienia, upychanie znajomych po radach nadzorczych, ambasadach, nadawanie orderów, wetowanie co poniektórych ustaw i załatwianie sobie pracy w ONZ.

spectator napisał:
Jeszcze musisz się dowiedzieć czym i co w ramach swoich obowiązków robił. Obawiam się, że przy całej swojej propaństwowości i poczuciu obowiązku W. Cimoszewicz nie dał rady obskoczyć wszystkich decyzji politycznych na przestrzeni ostatnich 4 lat. Może jeszcze Cię zaskoczę tezą, że ostatnie 4 lata, to nie były wieki ciemne i że w tym czasie pewne rzeczy zmieniały się również na lepsze.

niestety zapomniałeś że dobrze byłoby jakbyś swoje rojenie poparł argumentami.

ps. niestety na dziś dyskusji koniec, bo muszę odejśc od komputera, ale jutro będę.

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 23:13 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

fReaKk! napisał:
piszę długie zajebiście złożone zdania, pełne wielu wyszukanych sformułowań mających speszyc adwersarza, udowadniając błahośc i miałkośc jego argumentów, oraz moją ewidentną wyższośc i dlatego jestem/wydaję się niesamowicie inteligentny/wykształcony/oczytany/śmieszny (przeredaguj, bo jestem tylko głupim prostakiem i nie mam czasu czy chęci na wnikliwe analizy Twoich co niektórych wypowiedzi.)
Nie masz czasu czy chęci, to nie odpowiadaj. Co do rozumienia, to jeśli masz z nim kłopoty, to nie jest to kwestia intelektu, tylko nieznajomości gramatyki jeżyka ojczystego

fReaKk! napisał:
moje rojenie: dzisiejsze układy biznesowo-polityczne, krycie kolegów wysyłając, lub tworząc dla nich placówki dyplomatyczne, prezydent ma dużo możliwości na to nawet przy nieprzychylnym rządzie.
Faaaajne ogólniki, też bym chciał mieć takie. Rzuć konkretem.

frik napisał:
obowiązkami prezydenta wbrew temu co widzieliśmy przez ostatnie 10 lat nie są tylko ułaskawienia, upychanie znajomych po radach nadzorczych, ambasadach, nadawanie orderów, wetowanie co poniektórych ustaw i załatwianie sobie pracy w ONZ.
Ale my nie rozmawiamy o Kwaśniewskim, tylko Cimoszewiczu.

frik napisał:
niestety zapomniałeś że dobrze byłoby jakbyś swoje rojenie poparł argumentami.
Ok, działania MSZ w latach 2001-2004, min. dopinanie negocjacji z UE i wejście do tejże, poprawa stosunków z Rosją na płaszczyźnie gospodarczej (w zeszłym roku wzrost eksportu o ok. 80%), poparcie udzielone dla pomarańczowej rewolucji na Ukrainie. Brak wpadek.
wolf138
Nolife roku 2018

Zobacz profil autora 3158049
PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 23:18 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

zeca wpadl
januzi
Newsman11(jeden)

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 23:21 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

na razie tylko raz Very Happy

KauEater

Zobacz profil autora 1903925
PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 23:23 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Very Happy Bo jechal boso do Krakowa (nie wiem o co w tym chodzi).

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 23:27 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

spectator napisał:
Fajnie, zabawnie, obrazoburczo, ale nadal nie potrafisz obronić swoich poglądów. Mi to nie przeszkadza, to Tobie powinno.
I to tyle? Nawet mnie nie obrazisz?! Przed chwilą dałeś się sprowokowac jak gówniarz w piaskownicy a teraz tylko tyle. Nie umiesz się bawić, ide spać. Przemyśl swoją postawę.
spectator napisał:
Nie masz czasu czy chęci, to nie odpowiadaj. Co do rozumienia, to jeśli masz z nim kłopoty, to nie jest to kwestia intelektu, tylko nieznajomości gramatyki jeżyka ojczystego
To już kolejna osoba która nie ma pojęcia o czym mówisz. Deja vu? A może bład matrixa?
I nie zasłaniaj się moimi innymi wypowiedziami czy innymi dyskusjami (bo problem jest jasny - nie wiemy co piszesz) tylko zwyczajnie powiedz albo: "Tak, może macie trochę racji, pisze zrozumiale tylko dla siebie" albo "Nie, pierdolcie się, jestem alfą i omegą; wielką wyrocznią pytją i to wy macie dołożyć wszelkich starań żeby zrozumieć mój narkotyczy bełkot."

Tak na serio. Kiedyś (w podstawaowej szkole jeszcze) miałem podobny problem, pisałem na polskim i tylko ja wiedziałem o co w danej wypowiedzi chodziło. Wtedy moja pani nauczycielka (nardzo dobra zreszta)pochyliła się nademną i powiedziała: "Musisz tak pisać żeby inni nie musieli się domyslać o co Ci chodzi" i odtąd pisałem żeby czytelnik wiedział co piszę.
Ten epizod z życia ucznia szkoły podstawowej przegapiłeś. Więc oto moja lekcja i zarazem rada młody padawanie: "Musisz tak pisać żeby inni nie musieli się domyslać o co Ci chodzi. Jeżeli nie przestaniesz, ludzie nie będą chcieli z Tobą rozmawiać."

spectator
mistrz cienkiej riposty

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 23:30 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

hydraulik napisał:
Przemyśl swoją postawę.
Przemyśl Twojego starego.
hydraulik napisał:
To już kolejna osoba która nie ma pojęcia o czym mówisz. Deja vu? A może bład matrixa?
I nie zasłaniaj się moimi innymi wypowiedziami czy innymi dyskusjami (bo problem jest jasny - nie wiemy co piszesz) tylko zwyczajnie powiedz albo: "Tak, może macie trochę racji, pisze zrozumiale tylko dla siebie" albo "Nie, pierdolcie się, jestem alfą i omegą; wielką wyrocznią pytją i to wy macie dołożyć wszelkich starań żeby zrozumieć mój narkotyczy bełkot."
Ale ja mam szczerze gdzieś czy mnie rozumiesz, jeśli nie, to Twój problem, nie mój.

hydraulik napisał:
Tak na serio. Kiedyś (w podstawaowej szkole jeszcze) miałem podobny problem, pisałem na polskim i tylko ja wiedziałem o co w danej wypowiedzi chodziło. Wtedy moja pani nauczycielka (nardzo dobra zreszta)pochyliła się nademną i powiedziała: "Musisz tak pisać żeby inni nie musieli się domyslać o co Ci chodzi" i odtąd pisałem żeby czytelnik wiedział co piszę.
Ten epizod z życia ucznia szkoły podstawowej przegapiłeś. Więc oto moja lekcja i zarazem rada młody padawanie: "Musisz tak pisać żeby inni nie musieli się domyslać o co Ci chodzi. Jeżeli nie przestaniesz, ludzie nie będą chcieli z Tobą rozmawiać."
"Pamiętaj, że piszesz dla ludzi inteligentnych, ale czytać Cię będą idioci." Dobrej nocy hydrauliku.
hydraulik

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 23:41 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

spectator napisał:
Przemyśl Twojego starego.
Wygrałem.

Do następnego razu biedny frustracie.

zeca
szef wszystkich szefów
szef wszystkich szefów

Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora 3986906
PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 5:38 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Januzi, pingu cicho.. tutaj się toczy wojna na mądre zdania i rzadko używane wyrazy... Ah ah.. któż jest najmądrzejszy na sucharze... GO HYDRO, KILYM!

P.I.M.P.eusz

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 6:36 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

wcale bo nie. spec go kilim tajnym combosem ognistej piesci. hydraulik jak zawsze belkocze.
Tango_November
Robot sądowy. Jeść, spać, ruchać.

Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora 3833595
PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 7:20 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Piekna dysputa i czekam na ciąg dalszy. Kawałki ad personam - najlepsze od wielu miesięcy.
Widzę, że uwielbiacie smak kaczego fiuta o poranku.

KauEater

Zobacz profil autora 1903925
PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 7:43 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Nowy Dwur Mazowiecki [*]!!11111

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat