..: Forum DDR :.. nowy, chrupiący... suchar.net
.: Główna :: Szukaj :: Użyszkodnicy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj :.
..:: FORUM 
 Bush czy Kerry? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat : Odpowiedź do tematu :
Poll :: Bush czy Kerry?

George W. Bush
48%
 48%  [ 41 ]
John Kerry
51%
 51%  [ 44 ]
Wszystkich Głosów : 85

Autor Wiadomość
czeslaw
Bąbel
Bąbel

Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora 1268288
PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 0:36 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Gralu napisał:
"Polacy, odwagi!" - Zdaje się, że takie macie hasło w UPR-ze. I co? Wstyd się przyznać? To jest ta odwaga? To już wolę LPR! :wink:.
Niezbyt rozumiem. To do mnie?

Zobacz profil autora 2325108
PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 0:39 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

czeslaw napisał:
Gralu napisał:
"Polacy, odwagi!" - Zdaje się, że takie macie hasło w UPR-ze. I co? Wstyd się przyznać? To jest ta odwaga? To już wolę LPR! Wink.
Niezbyt rozumiem. To do mnie?

Tak, chciałem przez to zasugerować, że wyrażanie sympatii do UPR-u to wstyd... taki mały żarcik Very Happy. Ale nie wyszło... Crying or Very sad

Bąbel

PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 0:49 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

no, nie czaję zbytnio, szczególnie, że do UPR wyrażam co najwyżej skromną, śladową wręcz sympatię, a nie chęć głosowania na nich :>

szef wszystkich szefów

Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora 3986906
PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 1:23 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

czesław no jeśli jakaś "frakcja" czy też inna "grupa która chce potrzymać władze" jest ci bliska to sobie głosuj, pozwalam;) Ja poprostu narazie nie zauważyłem nikogo takiego który ponad wszystko stawiałby dobro polaków (mówię o praktyce, a nie o wygłaszanej teorii)... I jak powiedziałeś, sporo osób uważa tak jak ja to coś w tym musi być... Zamierzam się trzymać swojej teorii aż dostanę olśnienia. Jeszcze tylko taka mała anegdota. Może zostanę zbiczowany czy coś, ale lubię czytać felietony pana Korwin Mikke i uważam niektóre jego poglądy za interesujące. Parę lat temu pan Janusz startował w wyborach prezydenckich i rozmawiałem z rówieśnikami na temat tych wyborów (mieliśmy już prawo głosowania) i gdy spytałem się czemu kolega Damian nie zagłosuje na Korwin Mikke usłyszałem coś w deseń - Co? Na niego? Jak on wygląda! Poza tym pluje jak mówi.

se tak se

Bąbel
Bąbel

PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 1:52 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

W takim razie czekaj, aż pojawi się "frakcja która ponad wszystko stawiałaby dobro Polaków". Zakładając, że wierzyłbyś w reinkarnację możliwe, że za kilka stuleci w końcu byś się doczekał.
Ja wolę mieć jakikolwiek, choćby minimalny wpływ na to, co się dzieje w moim kraju, pomniejszając szanse dojścia do władzy popieranym przez pospólstwo populistom i darmozjadom (i to zarówno popieranym przez czynne głosowanie jak i bierne zostawanie w domu w dniu wyborów) i wybierając "mniejsze zło".
Bardzo przykre jest, że osoby takie jak Ty nie są w stanie zrozumieć, iż nie korzystając z prawa do głosu w rzeczywistości w jakiś sposób oddają go na wszelkiej maści niebezpieczne partie, w stylu LPR, Samoobrony, itd., które tradycyjnie mają zwarty i zdyscyplinowany elektorat.

360 mistrz

Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 2:25 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

test prezydencki 2004 napisał:
1. George W. Bush - 12%
2. Ralph Nader - 7%
3. John Kerry - 6%

glup!
zeca
szef wszystkich szefów
szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 2:37 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Cytat:
Bardzo przykre jest, że osoby takie jak Ty nie są w stanie zrozumieć, iż nie korzystając z prawa do głosu w rzeczywistości w jakiś sposób oddają go na wszelkiej maści niebezpieczne partie, w stylu LPR, Samoobrony, itd., które tradycyjnie mają zwarty i zdyscyplinowany elektorat.

Czyli dla samego "niech nie zyskają niebezpieczne partie" mam iść i głosować na partie które mają większą popularność? Nie bardzo rozumiem. Chcę i zagłosuję na coś co do mnie trafi. Partii powstaje wiele i być może któraś do mnie przemówi. Jestem ogólnie bardzo nastawiony anty odnośnie rządu i polityki jako takiej. Utwierdza mnie w tym sytuacja w naszym pięknym ongiś kraju, oraz problemy z jakimi muszę się ścierać (ja und meine familien) na codzień:[

.

Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 2:40 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Nader - 24%
Bush - 1%

hydraulik
Royal Little Elephants Fans Society
Royal Little Elephants Fans Society

Zobacz profil autora 2703284
PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 7:12 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

1. George W. Bush - 22%
2. John Kerry - 10%
3. Ralph Nader - 3%

Wynikowi ankiety sie specialnie nie dziwe.

Tak nawiasem, ja popieram UPR. Problem jest taki że odkąd wprowadzono próg 5% przy wyborach (bandytyzm, ale to inna para kaloszy) wielu z tych którzy zagłosowaliby na UPR głosują na inne partie, bo "oni i tak sie nie dostaną". Szkoda, gdyby wszyscy deklarujący poparcie dla UPR w najbliższych wyborach na niego zagłosowali partia ta z pewnością miała by szanse przekroczenia progu 5%.

sabcia
Ostatnia Sprawiedliwa

Zobacz profil autora 3722169
PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 8:55 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

test prezydencki:

1. Ralph Nader 48 %
2. John Kerry 12 %
3. George W. Bush 1 %

i wszystko jasne Smile

Wtrącę może jeszcze swoje 3 grosze do dyskusji zeca - czeslaw:
Zeca, skoro nie potrafisz oddać głosu na mniejsze zło, tylko dlatego, że nie trafia ono do Ciebie w 100%, to zacznij sam coś robić... wtedy będzie większa szansa na to, że spośród rzeszy niegłosujących (bo nie ma na kogo) znajdzie się ktoś kto poprze Twoje poglądy i dzięki temu więcej ludzi pójdzie głosować. Może wtedy wreszcie doczekamy się większej frekfencji. Wszyscy wiecznie narzekają, że nikt ich o zdanie nie pyta, ale jak przyjdzie czas oddania głosu, to tych głosujących jak zwykle jest niewielu.
Trzeba mieć swoje poglądy, ale też trzeba umieć oddać głos, a nie tylko narzekać.

Ostatnio zmieniony przez sabcia dnia Czw Lis 04, 2004 10:07, w całości zmieniany 1 raz
czeslaw
Bąbel
Bąbel

PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 9:10 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

zeca: ok, rozumiem Twoj pogląd i bardzo ubolewam nad faktem, że m.in. przez takich ludzi jak Ty Polska nigdy się nie wygrzebie z gówna, w którym leży dzięki politykom. Skoro społeczeństwo się nie interesuje, co politycy robią, to ci będą robić, co będą chcieli.

Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 14:50 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Dobrze powiedziane. Frekwencja wyborcza w Polsce w porownaniu do np. USA jest conajmniej kompromitujaca.
Chaykin
Wierny DDR

Zobacz profil autora 5237466
PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 14:55 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

George W. Bush 6%
John Kerry 6%
Ralph Nader 6%
:|

Ja co prawda nie mam jeszcze prawa głosu, takowe będę miał za miesięcy 7, preferencji politycznych jakowych nie mam, nie za bardzo mnie to interesuje, ale widząc takich oszołomów jak Lepper czy Giertych to nie głosując daje wyraz temu, że nie robi mi to czy taki czy inny debil będzie rządził państwem. I chociaż z chęci aby jakieś ugrupowanie dostało mniej punktów procentowych będę głosował chyba na tzw. mniejsze zło. A głosować będę regularnie, to w końcu mój zasrany obywatelski obowiązek.

No dobra, młody żem jest i głupi jeszcze. :P

szef wszystkich szefów
szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 15:13 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Sabcia nie jest możliwe to o czym mówisz gdyż brzydze się polityką, a po drugie być może sam wtedy myślałbym jedynie o własnej kieszenie (aż tak dobrze to siebie nie znam). czeslaw.... ci ludzie...tam na górze...nie mają bladego pojęcia o tym jak się żyje zwykłemu polakowi, a myślą że wiedzą co zrobić aby było lepiej. I powstają jakieś durne uchwały, częste paradoksy itd. Stawianie polityki polski koło usa jest chyba nie na miejscu. Chaykin i sprawa mniejszego zła. Niechcesz zagłosować na Samoobrone czy senior Giertycha i oddajesz głos na to "mniejsze zło", a później się okazuje że to "mniejsze zło" dymało nas w pupę jak się tylko dało (mówię o konkretnej partii). To będzie dość sf, ale zastanawiam się jak by wyglądało prawdziwe "demos cratos". Czyli poprostu o wszystkim decydujemy my, a nie jacyś ludzie przez nas wytyczeni... czeslaw czy naprawdę uważasz, że spoleczeństwo się nie interesuje tym co robią politycy? Chyba jednak nie do końca jest tak jak piszesz. Ja się interesuję i wyraz temu daję w taki a nie inny sposób. Poprostu nie ma takiej możliwości żebym sobie poszedł do urn i zaznaczył np:
SLD - Głosuję........................Nie głosuję na nich

Recoil Man

Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 16:02 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Zeca: ale nie idąc do głosowania właśnie ZWIĘKSZASZ szansę na to, że ludzie którzy będę nas później dymać w pupę właśnie DOJDĄ do władzy...
Widzę że jeszcze nie jesteś co do tego przekonany - idź więc do kogoś kto to Ci wytłumaczy (no offense) i zacznij chodzić do urn bo jeśli tego nie robisz to jesteś po prostu ograniczonym bucem.

Przynajmniej spróbuj się dowiedzieć o co w tym chodzi, ok?

Napisz nowy temat : Odpowiedź do tematu :

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat