..: Forum DDR :.. nowy, chrupiący... suchar.net
.: Główna :: Szukaj :: Użyszkodnicy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj :.
..:: FORUM 
 Pyta trwa. Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat : Odpowiedź do tematu :
Autor Wiadomość
nosferathoo
najwierniejszy fan pyta.pl

Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora 2951154
PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 10:14 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Robię z siebie idiotę bo Ty tak piszesz i reszta kółeczka wzajemnej adoracji? Co najwyżej dlatego że gadam z idiotami i próbują sprowadzić dyskusje do swojego poziomu. Kończę temat, mam ciekawsze i bardziej twórcze rzeczy do zrobienia.

Zobacz profil autora
PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 10:19 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Pogoda ładna, można się przejść nie myśląc o pierdołach i rzeczach wyprowadzających z równowagi, można też zaszaleć w Biedronce na dziale z warzywami strzelając z nadmuchanych jednorazówek.

Ximinez
tajny agent chiński
tajny agent chiński

Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 10:21 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Mnie akurat całkowicie wali kto skąd jest, to Ty wyjechałeś od razu z kółkiem wzajemnej adoracji i dlatego, że kilka osób zgodziło się ze sobą, a nie z Tobą, to od razu płaczesz, że warszawski spisek i wzajemna masturbacja. To, co prezentujesz, jest dla mnie definicją frustracji.

A idiotę robisz z siebie zupełnie obiektywnie, nie dlatego, że ja tak piszę. Miałem Cię za jednego z bardziej ogarniętych i zrównoważonych sucharowiczów, ale udowodniłeś mi, jak bardzo się myliłem.

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 10:56 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Przecież Ty mnie człowieku w ogóle nie znasz, wszyscy tu odstawiają jeden wielki performens:
- pytowcy grają wyluzowanych, cynicznych pajaców bez orientacji politycznej
- Hydraulik - już się pogubiłem, chyba socjolog-amator.
- Stalker - specjalista od wszystkiego i od niczego, megaprzedsiębiorca i drwal złota rączka. Może spróchniałe 40-tki jeszcze na takich lecą.

Ja otwarcie mówię, że wkurwia mnie cwaniactwo ludzi. Zaczęło się od skopiowania pomysłu jakiegoś studia "kreatywnego". To słowo kreatywne używam nie bez przypadku albo z własnej ochoty tylko dlatego że te wszystkie studia reklamowe tak się reklamują. Co niby kreatywnego jest w zgarnięciu ekipy i przepisaniu scenariusza od kogoś innego? To jest rzemieślnictwo a nie praca twórcza. Jak praca przy taśmociągu.
Jak im to wytknąłem to odpowiedzieli wieśniackim butnym komentarzem, który potem usuneli bo przecież nie pasuje do wizerunku. A w warszawce trzeba dbać o pozory i wizerunek. Kraj tonie w długach, bezrobociu ale oczywiście mamy piękną warszawkę ze stjudjami . Tylko to są takie same pokraczne stworki jak nie przymierzając w częstochowie Smile. Pierwszy etap ("pre-produkcji") to przeglądanie konkurencji i ewentualna zmiana kolorków.

Praca odtwórcza, przy taśmociągu kojarzy mi się z chinami, chińskimi podróbkami i pracą za michę ryżu. Obawiam się tego, że ten kraj staje się drugimi chinami. Co z tego, że coś umiesz, potrafisz coś wynaleźć skoro nikt Ci za to nic nie da bo po horyzont otaczają Cię taśmociągi? Musisz wyrobić 8h normę żeby przeżyć, a po godzinach możesz sobie obejrzeć warszawę w tv. Tylko że to jedna wielka ściema, bo nie ma pięknej warszawy mlekiem i miodem płynącej, są tylko pozory, rozpieprzone drogi i stadion narodowy za pieniądze ukradzione od polaków przy taśmociągach. Zarobią na tym jedynie wieprze które dobrze się ustawiły.

Naprawdę jest źle skoro zaczynam słuchać co gada Palikot na 1-szo majowym wiecu, a wiem doskonale że to złodziej i chorągiewka polityczna. Wszyscy jesteśmy pajacykami pracującymi w ten czy inny sposób przy taśmociągach.

szef wszystkich szefów

Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora 3986906
PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 12:31 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

nosf: a ja?Very Happy

tajny agent chiński
tajny agent chiński

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 12:49 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

A myślisz, że gdziekolwiek indziej jest inaczej? Warszawa jest niby pod tym względem gorsza, niż inne miasta w Szuflandii? A Polska stanowi wyjątek na świecie? Stary, zawsze i wszędzie było to samo - ludzie zrzynali od siebie pomysły bez mrugnięcia okiem od czasu, kiedy pierwszy małpolud postanowił wykorzystać kij, żeby jebnąć nim swojej małpoludziej małżonce, a jego sąsiad z jaskini obok bez pardonu skopiował pomysł i jął batożyć swoją. Get over it.

Inna sprawa to zapluwanie się na sucharze, tutaj akurat nie ma dla Ciebie usprawiedliwienia. Wpisujesz się w ogólny trend hejtowania Warszawy za to tylko, że jest stolicą, ma dużo mieszkańców i wysokie dochody (które, swoją drogą, w dużej części idą na dofinansowywanie miast nie radzących sobie najlepiej na własną rękę, w tym Częstochowy). Obecnie nie wypada mówić, że jest się z Warszawy, albo, że jest się dumnym ze swojego miasta, bo wtedy zewsząd rozlegają się okrzyki: "burak", "warszawka" i tak dalej. A dlaczego nie? Co to Warszawiacy gorsi, niż mieszkańcy innych miast? Nie. Dokładnie takie same proporcje hołoty i ludzi myślących. Stolica wygrywa tylko w liczbach bezwzględnych. Ogarnij się, bo tylko z siebie idiotę robisz i idziesz za tłumem, bo nienawiść do Warszawy jest poza stolicą trendi, dżezi i emtiwi.

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 13:12 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Ximinez napisał:
A myślisz, że gdziekolwiek indziej jest inaczej? Warszawa jest niby pod tym względem gorsza, niż inne miasta w Szuflandii? A Polska stanowi wyjątek na świecie? Stary, zawsze i wszędzie było to samo - ludzie zrzynali od siebie pomysły bez mrugnięcia okiem od czasu, kiedy pierwszy małpolud postanowił wykorzystać kij, żeby jebnąć nim swojej małpoludziej małżonce, a jego sąsiad z jaskini obok bez pardonu skopiował pomysł i jął batożyć swoją. Get over it.

To że coś jest normą nie znaczy że mamy to akceptować. Tym różnimy się od małpy że możemy ocenić co jest a co nie jest moralne. Problemy w tym, że teraz bycie moralnym, odczuwanie jakiejś niesprawiedliwości jest dla ogółu oznaką słabości, szczególnie dla młodych ludzi którzy teraz są na studiach. Nasłuchałem się już opowieści o nich - cwaniactwo, manipulacja i nie liczenie się z innymi jest teraz w modzie.

Ximinez napisał:
które, swoją drogą, w dużej części idą na dofinansowywanie miast nie radzących sobie najlepiej na własną rękę, w tym Częstochowy

a) może jakieś dane?
b) to sobie trzeba było z własnych kieszeni wybudować narodowe koloseum żeby urządzać igrzyska. Mnie igrzyska dla mamienia plebsu nie interesują, dlaczego mam za to płacić?

tajny agent chiński

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 13:44 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

nosferathoo napisał:
To że coś jest normą nie znaczy że mamy to akceptować. Tym różnimy się od małpy że możemy ocenić co jest a co nie jest moralne. Problemy w tym, że teraz bycie moralnym, odczuwanie jakiejś niesprawiedliwości jest dla ogółu oznaką słabości, szczególnie dla młodych ludzi którzy teraz są na studiach. Nasłuchałem się już opowieści o nich - cwaniactwo, manipulacja i nie liczenie się z innymi jest teraz w modzie.

Moralność jest kurewsko subiektywnym i grząskim tematem. To, co Tobie wydaje się moralne, wcale nie musi być takie dla mnie, a może być wręcz czymś zupełnie amoralnym. Podejrzewam, że w Twoim własnym zachowaniu znajdziesz wiele moralnych nieścisłości. Prosty przykład - ściągasz filmy i mp3 z internetu? W takim razie kradniesz czyjąś intelektualną własność. I czym się to, z moralnego punktu widzenia, różni od skopiowania czyjegoś scenariusza? WHERE IS YOUR GOD NOW?!

nosferathoo napisał:

a) może jakieś dane?
b) to sobie trzeba było z własnych kieszeni wybudować narodowe koloseum żeby urządzać igrzyska. Mnie igrzyska dla mamienia plebsu nie interesują, dlaczego mam za to płacić?

a) Służę uprzejmie: klik. Porównaj sobie ile dostanie w tym roku z budżetu Warszawa, ile za PITy, a ile wpłaci na fundusz wyrównawczy. Potem obadaj te same wskaźniki dla Częstochowy. Pozostałą w budżecie miasta kasę podziel przez liczbę mieszkańców w obu przypadkach. Masz? To stul ryj, nuworyszu częstochowski Wink Mi wychodzi, że na mieszkańca w Warszawie zostaje ok. 600 zł, a w Częstochowie 900. I co? WHERE IS YOUR GOD NOW?!

b) Warszawa dopłaca do biedniejszych powiatów od długiego czasu, a jak dostała dotacje na stadion, to znowu wszyscy płaczą, jakie te buraki z warszafki pazerne i tylko ciągną od biednych, ciężko pracujących szaraczków, którzy nie mieli tyle szczęścia, żeby urodzić się w tej krainie mlekiem i miodem płynącej. Ale jak sami dostają nieproporcjonalne do wpływów z podatków dotacje z budżetu, to siedzą cicho i żrą wszystko co wpadnie w koryto bez pytania skąd się aż tyle wzięło. WHERE IS YOUR GOD NOW?!

Zobacz profil autora 5317395
PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 14:32 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Image

Image

szef wszystkich szefów

Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora 3986906
PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 14:46 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 14:58 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Ximinez napisał:
Moralność jest kurewsko subiektywnym i grząskim tematem. To, co Tobie wydaje się moralne, wcale nie musi być takie dla mnie, a może być wręcz czymś zupełnie amoralnym. Podejrzewam, że w Twoim własnym zachowaniu znajdziesz wiele moralnych nieścisłości. Prosty przykład - ściągasz filmy i mp3 z internetu? W takim razie kradniesz czyjąś intelektualną własność. I czym się to, z moralnego punktu widzenia, różni od skopiowania czyjegoś scenariusza? WHERE IS YOUR GOD NOW?!

Jedna rzecz to robić coś niemoralnego i wiedzieć że nie ma się czym chwalić na forum publicznym, a co innego pysznić się na lewo i prawo tym jaki to z ciebie cwaniak, lawirant i jak ci się udaje wszystkich zrobić w balona.

Ximinez napisał:
a) Służę uprzejmie: klik. Porównaj sobie ile dostanie w tym roku z budżetu Warszawa, ile za PITy, a ile wpłaci na fundusz wyrównawczy. Potem obadaj te same wskaźniki dla Częstochowy. Pozostałą w budżecie miasta kasę podziel przez liczbę mieszkańców w obu przypadkach. Masz? To stul ryj, nuworyszu częstochowski ;) Mi wychodzi, że na mieszkańca w Warszawie zostaje ok. 600 zł, a w Częstochowie 900. I co? WHERE IS YOUR GOD NOW?!

b) Warszawa dopłaca do biedniejszych powiatów od długiego czasu, a jak dostała dotacje na stadion, to znowu wszyscy płaczą, jakie te buraki z warszafki pazerne i tylko ciągną od biednych, ciężko pracujących szaraczków, którzy nie mieli tyle szczęścia, żeby urodzić się w tej krainie mlekiem i miodem płynącej. Ale jak sami dostają nieproporcjonalne do wpływów z podatków dotacje z budżetu, to siedzą cicho i żrą wszystko co wpadnie w koryto bez pytania skąd się aż tyle wzięło. WHERE IS YOUR GOD NOW?!

W czasie globalnego konsumeryzmu takie statystyki nie mają sensu. Warszawa sama konsumuje to co produkuje? Telewizja, telekomunikacja (np. nasz kochany moloch oddany francuzom), wiejska i spore zarobki posłów (od których odprowadzają podatki), to sponsoruje cały kraj.
Poza tym trzebaby się przyjrzeć inwestycjom państwa w poszczególne regiony, wydatkom na służby miejskie, komunikacje, energie, internet itd. itp.
Nie mam niestety na to czasu teraz bo wytwarzam produkt krajowy brutto (za 1/3 tego co bym zarobił i oddał w podatkach w warszawie). Później chętnie sobie to postudiuje i podzielę uwagami.

Ximinez napisał:
WHERE IS YOUR GOD NOW?!

nigdy takiego nie miałem, więc sorry nie ten adres.

Martwa latająca suka

Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora 6200570
PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 15:09 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

nosferathoo napisał:
Coś Ci się całkiem pokalapućkało drogi Nosfie, igrzyska olimpijskie są w tym roku w Londynie, w Warszawie ich nigdy nie było. Na Stadionie Narodowym w Warszawie zostaną rozegrane mecze mistrzostw Europy w piłce nożnej mężczyzn, znane też pod nazwą EURO2012.

Also: Mnie drogi krajowe w Rzeszowie, Suwałkach oraz na wyspie Wolin nie interesują. Podobnie jak nie interesują mnie emerytury rolników, działalność uczelni wyższych w Szczecinie, czy Lublinie, wały przeciwpowodziowe na Odrze, tudzież służba zdrowia w lubuskim, nie wspominając już o rekultywacji wyeksploatowanych terenów górniczych na Śląsku. A na to wszystko jakaś część moich pieniędzy idzie, jednak nie staje mi z tego powodu kość w dupie, ani nie napina mi się żyłka na czole. Mówiąc kolokwialnie mam to głęboko w dupie i staram się nie stresować rzeczami, które ani nie mają wielkiego dla mnie znaczenia, a tym bardziej na które mam znikomy (czy żaden) wpływ. Podobnie kiedyś czytając Twoje posty bym się denerwował głupotą i stereotypami które się z nich wylewają wraz z jadem i frustracją, teraz budzą najwyżej uśmiech politowania, bo mnie nie obchodzisz i wiem, że żadne moje argumenty do Ciebie nie trafią. I to jest zazwyczaj ten moment kiedy się orientuję, że mój post nie ma sensu, bo nic z niego nie weźmiesz pod rozwagę i nie wpłynie on nijak na zmianę Twoich poglądów i go kasuję by zająć się czymś co mnie interesuje bardziej. Ale tym razem jednak zostawię, a nuż coś do Ciebie trafi. Sprawiasz wrażenie inteligentnego w miarę, choć jesteś strasznie tępy.
nosferathoo

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 15:25 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Igrzyska to skrót myślowy. Rozrywka mająca zaspokoić plebs na czas jak góra rucha ich w dupala. Uganianie się za napompowanym pęcherzem, rzucanie chrześcijan lwom na pożarcie - wszystko jedno i to samo.

Martwa latająca suka

Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora 6200570
PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 15:29 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

nosferathoo napisał:
Igrzyska to skrót myślowy. Rozrywka mająca zaspokoić plebs na czas jak góra rucha ich w dupala. Uganianie się za napompowanym pęcherzem, rzucanie chrześcijan lwom na pożarcie - wszystko jedno i to samo.
Image
nosferathoo

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 15:32 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

no to co głupa rżniesz Smile

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat