..: Forum DDR :.. nowy, chrupiący... suchar.net
.: Główna :: Szukaj :: Użyszkodnicy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj :.
..:: FORUM 
 Okiem Gracza Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat : Odpowiedź do tematu :
Autor Wiadomość
nautilus
Cebulka

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 20:00 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Mijah napisał:
A zrobiłeś sobie kiedyś zdjęcie z jakimś zwierzakiem w Zoo, zabytkiem sztuki, samochodem kumpla, rakietą tenisową starszego brata albo własną pieluchą w wieku 2 lat? Czy to oznacza, że jest integralną, niezbywalną częścią Twojej osoby?

Majac Bentleya nie wrzucalbym zdjecia z Maluchem na swoja stronke, chyba, ze od razu widac by bylo, ze nie nalezy on do mnie. Gdybys posiadal lepszy sprzet - to wlasnie on znalazlby sie na zdjeciu, gdyz na stronie reklamujesz sie
Margines bledu byl na tyle maly, ze pozwolilem sobie na ryzyko uzycia tego argumentu, prawdziwosc tego co napisalem potwierdzila Twoja gwaltowna rekacja. Tak powiedzialby psycholog Razz
Mijah
Wierny DDR

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 20:14 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Nie wiesz co to skromność, biedaku Wink
Na pewno masz świadomość, że to nie sprzęt czyni muzyka i że od 2000 roku moje zaplecze powinno (o ile nie "musiało) w jakimś stopniu ulec zmianie. Zauważ, że na stronie nie reklamuje się jako gitarzysta, bo i nie było to moim celem, ale chyba specjalnie dla Ciebie zrobię sobie fotkę z czarnym Les Paulem i piecem Fendera.
Szczęśliwie - rzadko trafiają się tacy upierdliwi i jednocześnie obeznani w temacie odwiedziający

Wylecz się z fascynacji sprzętem, bo to niszczy życie Razz
Pingwin
KauEater

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 21:23 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

wow, Mijah, jestes ARTYSTA!
nautilus
Cebulka

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 22:02 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Cytat:
Nie wiesz co to skromność, biedaku Wink
Na pewno masz świadomość, że to nie sprzęt czyni muzyka

Chyba nie jestes do konca pewiem tego, co mowisz. Strasznie bronisz sie przed moimi oskarzeniami - powinienes powiedziec to co zacytowalem w chwili kiedy czepnalem sie Twoje sprzetu
Cytat:
Zauważ, że na stronie nie reklamuje się jako gitarzysta, bo i nie było to moim celem, ale chyba specjalnie dla Ciebie zrobię sobie fotkę z czarnym Les Paulem i piecem Fendera.
Szczęśliwie - rzadko trafiają się tacy upierdliwi i jednocześnie obeznani w temacie odwiedziający

Milo, ze zostalem tak specjalnie wyrozniony, mimo ze nie naleze do Wszechwiedzacej Elity (wstep po przekroczeniu setki postow)
grunt
Recoil Man

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon Mar 01, 2004 0:04 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Mijah: nie rozumiem... Po co się przejmujesz debilami??

nautilus: dla ciebie i twojego kolegi pingwina mam zajebistą radę: znajdźcie sobie ścianę z dobrym rozbiegiem

Mijah
Wierny DDR

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon Mar 01, 2004 0:12 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

nautilus napisał:
Chyba nie jestes do konca pewiem tego, co mowisz. Strasznie bronisz sie przed moimi oskarzeniami - powinienes powiedziec to co zacytowalem w chwili kiedy czepnalem sie Twoje sprzetu

Ależ jestem absolutnie pewien, zwłaszcza jak się dowiedziałem, że masz zasadniczo (mówię o tym od czego zaczynałem) ten sam "sprzęt nagłaśniający"

nautilus napisał:
Milo, ze zostalem tak specjalnie wyrozniony, mimo ze nie naleze do Wszechwiedzacej Elity (wstep po przekroczeniu setki postow)

Zaliczyłem Cię do elity ludzi, którzy odwiedzili moją stronę i zadali sobie tyle trudu, żeby zobaczyć choć jedno zdjęcie (to wiem na pewno)... wielu ich nie było Wink

Ostatnio zmieniony przez Mijah dnia Pon Mar 01, 2004 0:16, w całości zmieniany 1 raz
PePeusz
P.I.M.P.eusz

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon Mar 01, 2004 0:15 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

grunt to dobra sciana

nautilius: nie wrzucaj wiecej mp3ek na ddr, chocbys je nagrywal na organach ze szczerego zlota. wole fasolki po stokroc. i pomysl o tej scianie. to moze byc punkt zwrotny w waszej karierze muzycznej.
nautilus
Cebulka

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon Mar 01, 2004 7:18 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

grunt napisał:
Mijah: nie rozumiem... Po co się przejmujesz debilami??

nautilus: dla ciebie i twojego kolegi pingwina mam zajebistą radę: znajdźcie sobie ścianę z dobrym rozbiegiem

Widze ktos bardzo zorientowany wlaczyl sie do dyskusji. Stary, troszke nie rozumiesz co tu sie dzieje, przejrzyj temat i wypowiedz sie po raz drugi. Albo moze nie... to co powiedziales juz i tak wyrobilo mi opinie na Twoj temat
PePeusz napisał:
nautilius: nie wrzucaj wiecej mp3ek na ddr, chocbys je nagrywal na organach ze szczerego zlota. wole fasolki po stokroc. i pomysl o tej scianie. to moze byc punkt zwrotny w waszej karierze muzycznej.

Nie Ty bedziesz mi mowil co mam wrzucac - Ty tu tylko sprzatasz. Rozejrzyj sie czy nie ma sucharow do zamiecenia.

Mijah: Polemika z Toba byla wymagajaca, ale widze, ze wlaczyl sie ktos w Twojej "obronie" wiec mysle, ze na tym skonczymy. Nie mam zamiaru dyskutowac z tymi zbuntowanymi dzieciakami. Pozdrowienia dla czesci, uzytkownikow tego forum, ktorzy potrafia wypowiadac sie na poziomie.
wunat
Aktywny Działacz Polityczny

Zobacz profil autora Wyślij email
PostWysłany: Pon Mar 01, 2004 8:40 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Ile emocji moze wywolac pare (IMO) kiepskich mp3 ...

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon Mar 01, 2004 11:11 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

nautilus: wyobraź sobie, że znam się troszkę na gitarach i wiem co to za gitara mayones - bynajmniej nie dlatego że takową posiadam (nigdy takiej nie miałem).
Miałem na myśli to, że przypieprzanie się nie jest żadną sztuką, jeśli nie podaje się żadnego uzasadnienia, jak to miało miejsce w twoim przypadku. A z resztą co ja będę mówił... - przecież wiesz o mnie wszystko

PePeusz
P.I.M.P.eusz

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon Mar 01, 2004 14:24 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

ohoho, urazona duma pana aRTYSTY.
to ze wiem na jakich nartach skacze malysz albo jaka firma mu robila kombinezon, nie czyni ze mnie zajebistego skoczka. tym bardziej jak publicznie udostepniam zarejestrowany popis swoich talentow. przekladajac poziom twych mp3jek (merytoryczny jak i techniczny) na skoki narciarskie, to byl to upadek na 10m z otwartym zlamaniem piszczela. nie ma sprawy, jezeli znajomosc nazw kilku sprzetow technicznych czyni czlowieka geniuszem muzyki, to obiecuje ci, ze naucze sie conajmniej 10 i wtedy uznasz mnie za partnera do rozmowy. przestan sie wywyzszac, bo ci zylka w tylku peknie z wysilku.
nautilus
Cebulka

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon Mar 01, 2004 16:09 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

PePeusz -
Dobra, w sumie masz racje. Myslalem, ze jestem artysta i, ze dobrze _nagralem i zaspiewalem_ te kawalki... Jednak to sie Wam nie spodobalo. Rzeczywiscie merytorycznie jak i technicznie byly one slabe i zlamalem sobie piszczel. A moja wiedza ogranicza sie do dziesieciu slow. Chcialbym miec kiedys takiego partnera do rozmowy jak Ty. Mysle takze, ze juz nie bede sie wywyzszal. Zylka boli mnie chyba jeszcze bardziej niz piszczel. Uznaje Twoja wygrana i skladam w Twoje rece opieke nad rozpoczetym przeze mnie tematem.
Ciej
Wypoczywa w Bananowej republice

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon Mar 01, 2004 18:35 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

to jest kicha ale trzeba przyznać że stoi na tym samym poziomie co nas zpolski jakże ambitny Hip hop. Wg mnie tekst ma więcej treści i sensu niż cała płyta niejednego "ziomala".

Nie to nie jest pochwała bo te kawałki są żenujące, po prost jest to kolejna okazja do objeżdżania hiphopu

Who controls the present now?
nicodemus
pokemon lover

Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Pon Mar 01, 2004 21:01 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Hmm, słowa mnie odstraszyły od ściągania. Szczególnie te wstawki o Zergach i Artasie. Nijak to się ma do Spodni z Gieesu. HH pachnie.
Hmm, kurde, aż z tego wszystkiego wlazłem na Twoją stronę Mijah i obejrzałem fotki, zeby się dowartościować.

Only idiots do the cool, dangerous stuff.
That's why they're cool.
Mijah
Wierny DDR

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon Mar 01, 2004 23:10 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

nicodemus napisał:
Hmm, kurde, aż z tego wszystkiego wlazłem na Twoją stronę Mijah i obejrzałem fotki, zeby się dowartościować.

Zakładam, że Ci się nie udało Razz
Napisz nowy temat : Odpowiedź do tematu :

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat