..: Forum DDR :.. nowy, chrupiący... suchar.net
.: Główna :: Szukaj :: Użyszkodnicy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj :.
..:: FORUM 
 Amiga vs PC 2 Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat : Odpowiedź do tematu :
Autor Wiadomość
Brzus
NC+ expert
NC+ expert

Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 20:05 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

kazuya napisał:
...sie wtrącę, boście pojebani.
DC nawet koło duszy nie leżał, to samo PS2, N64 i inne złomy. Napierdalacie się jak przedszkolaki, który ma lepszą piaskownicę pod blokiem.
Sprzęt jest stale modernizowany i zatracił to, co otaczało go w przeszłości, ale to normalne. Wystarczy za przykład historię lotnictwa - ci wspaniali i odważni pionierzy, ekscytacja ludzi ... prawie jak magia! To samo kiedyś, maratony ze śrubokrętem nad C64, dema scenowe i inne duperele, przed każdą grą - a do tego wojna między Atari i C64. "Atari syf" - spotkał to prawie każdy posiadacz C64 przed grą! Kurwa to było jak magia ... nie wypomnę przesiadki na Amigę, bo do dzisiaj mnie ciarki przechodzą! Gdzie tu jebane PS2 podskoczy! Wiem to niesprawiedliwe, bo PS2 z innej epoki, ale taki jest świat, czego zrozumieć wam życzę. Nie chodzi tu o żadne oddawanie życia za Amigę czy coś, ale o to , kurwa, że bracia Wright pisali historię i to jest ważne!

tl;dr
wniosek taki jak zawsze kiedys bylo lepiej!

Wolin 15:48:31 napisał:
jestem nadal tylko chlopcem
Marian!
Image
rockwell
Fan Wioletty Willas
Fan Wioletty Willas

Zobacz profil autora 4532943
PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 20:12 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Cytat:
kiedys bylo lepiej!
banda zramolałych tetryków :zeca:

Nolife roku 2016

Zobacz profil autora 997
PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 20:15 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Stawiało stawiało, na boku i skosie ...
Musisz jednak zrozumieć dawny klimat w którym nie chodzi o jednostkowy zachwyt i pierwsze wspomnienia. Wiem, że PS był dla wielu pierwszym sprzętem, do tego tanim z tak dobrymi grami. Jednak będę przystawał przy swoim, no i dam ci najlepszy przykład, jaki znam:
ja osobiście nie pamiętam wejścia telewizji, po prosu urodziłem się, jak już była. Był to po prostu kolejny mebel w domu, który był i już, choć bardzo lubiłem Pankracego itp. Jednak mój stary pamięta już wkroczenie telewizji i ten społeczny zachwyt, opowieści i wspólne oglądanie chujowej jakości programów. Jednak to było COŚ, dla niego i innych to magia, której my już nie doświadczymy!

360 mistrz

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 20:18 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

no i spoko, ale jak ktos mowi ze dla niego DC ma dusze to nie nalezy uruchamiac trybu starego dziadka i mowic 'gowno tam wiesz, bo za moich czasow bylo lepiej'. Tez ze wzruszeniem niemal wspominam 'salony gier' ktorych dzisiejsza mlodziez zapewne nie zazna bo i nie ma gdzie, a wynalazki w stylu MAME uwaza za wymysl zramolalych tetrykow - trudno sie mowi.
Brzus
NC+ expert
NC+ expert

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 20:23 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

dzis poprostu takim CZYMS jest kazdy seris spolecznosciowy (grona, majspejsy, naszeklasy, fotki, eplusy) ciekawe co bedzie za pare/parenascie lat

Marian!
Image
rockwell
Fan Wioletty Willas
Fan Wioletty Willas

Zobacz profil autora 4532943
PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 20:30 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

albo fora dyskusyjne :zeca:

360 mistrz

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 20:42 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

na forach itp nie mozna dostac w pape, nie smierdzi moczem, dymem papierosowym, nikt nie pyta 'przejsci ci go?' ani 'jestes stad?' ((
Brzus
NC+ expert
NC+ expert

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 21:07 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

dlatego ludize robai sie emo, bo brakuje im tego, brakuje im dobrego wpierodlu od gosci o ksywie łysy który powowe dnia spedza grajac w cadillacs and dinosaurs a druga polowe okradajac pobliskie bachory z forsy na bilet, ot co!

Marian!
Image
hydraulik
Royal Little Elephants Fans Society
Royal Little Elephants Fans Society

Zobacz profil autora 2703284
PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 21:41 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Brzus napisał:
od gosci o ksywie łysy który powowe dnia spedza grajac w cadillacs and dinosaurs
kurwa, uwielbiam cadillacs and dinosaurs!

yajo
Szczypiorek

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 21:42 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

EPIC WIN!
kazuya
Nolife roku 2016
Nolife roku 2016

Zobacz profil autora 997
PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 22:05 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

... no teraz wiadomo co to klimat, salonowy był mocny i nie wytłumaczysz go, ot takiemu karol-kowi. Z racji posiadania sprzętu w domu karol-ek NIGDY nie zrozumie tematu "zostawisz chłopka?" czy "daj dyszkę" , nie dlatego, że jest gorszy (a jest), tylko ze specyfiki mijającego czasu! Były to początki przejścia komputerów pod dachy domów, a to już teraz chleb powszedni. Brzus , jako zjadacz macy i małych chrześcijańskich dzieci, zrozum że nie chodzi o "kiedyś było lepiej", bo nie było, ale to wiązało się z wejściem czegoś niesamowitego, nowej ery - to się czuło. To tak jak święta, gdzie na stole było coś jak banan, czy pomarańcza i aby zasiąść do godzinnej kolacji, musiało się przedtem przestać ze 4 dni w kolejkach! Było lepiej? Nie! Była magia? Tak!

... z salonów zbiło mnie z rytmu wejście Green Beret i nieśmiertelny KungFuMaster Wink 'heya'

NC+ expert

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 22:36 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

no magia byla, i mozan mowic ze bylo jeje wiecej ale imo teraz (chyba) tez jest ta magia, mowie chyba bo brak mi wyniko jakiejs analizy ktorym moglbym sie opierac, ale tak jak zgrywanie mp3 na dyuskietki bo tlyko zyd mial net na osiedlu bylo pewnego radzaju amgai to teraz imo czyms takim jest jakis inny aspekt zycia (nei wiem czemu ale ciale widze ten tramwaj emo jadacy na smulsko...)

(a idac twoim tokiem rozumoania mozna powiedziec ze dobrodziejstwo zabija magie?)

Marian!
Image
Karol-ek
Oti's nightmare

Zobacz profil autora Wyślij email
PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 22:55 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Kazuja, grałem na automatach, ale mało, bo u mnie w mieście nie było żadnego salonu gier, jak już to same owocówki i takie tam. Był jeden to zamknęli, kiedyś grałem tam w ssące pałkę Mortal Kombat 4. Ale była wypożyczalnia gier video i miałem pożyczonego pegasusa z jakąś grą z myszką miki.
szenko2325
.

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 23:11 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

o tą:
Image

_Xenon
Cebulka

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 23:11 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Cytat:
jako zjadacz macy i małych chrześcijańskich dzieci, zrozum że nie chodzi o "kiedyś było lepiej", bo nie było

Jak nie bylo jak bylo, a szeroko dostepne gry w pewexach na Ataryne i C64 wydawane przez firme Grubcio? To dopiero byly zajebiste czasy, albo nagrywanie gier z jebanego radia
Napisz nowy temat : Odpowiedź do tematu :

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat