..: Forum DDR :.. nowy, chrupiący... suchar.net
.: Główna :: Szukaj :: Użyszkodnicy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj :.
..:: FORUM 
 Macie takich przyjaciół? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat : Odpowiedź do tematu :
Autor Wiadomość
Hukeram
Wierny DDR

Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora 1246914
PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 17:23 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

zeca napisał:
nic nie poradzisz na to że tylko takie gówniane koncerny stać na takie typu akcje

Z drugiej strony wyobraz sobie taka akcje w polskich realiach.
- siema ziomeczku! Wpadlem w pokerowe szambo, potrzebuje 300zl na juz, albo ukreca mi leb.
- 300? Zadzwon po 10-tym.
zeca
szef wszystkich szefów
szef wszystkich szefów

Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora 3986906
PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 18:32 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

No i co to za viral skoro okolica wygląda jak centrum łodzi

szef wszystkich szefów
szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 19:30 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Sytuacje potrafią być różne. Raz potrafi to być podpity wiesiek który zaczepia wszystkich... Aż dziwne ze nikt mu wcześniej nie sprzedał bomby w ucho:

A innym razem chuj wie o co chodzi i lepiej siedzieć tyłem i zatkać uszy:
link

Porządny Sucharowicz!
Porządny Sucharowicz!

Zobacz profil autora Wyślij email
PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 21:23 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

zeca napisał:
link

Nie chce tutaj smierdziec wykopem, ale kurwa mac - przez prawie caly filmik nikt, absolutnie nikt nie zareagowal. A para calujaca sie tuz obok byla tylko smutnym podsumowaniem spoloczenstwa.
Jak sam nie jestem koksem, bitewny tez specjalnie nie jestem tak wolalbym tutaj dostac w rylo niz patrzec jak jakis dres kopie dziewczyne. IMO skandal, ktory powinien sprowokowac media do rozmowy na ten temat i przez to - zwiekszenie swiadomosci, bo co raz czesciej sie slyszy (i widzi via yt) o bijacych kozakach i swiadkach, ktorzy wola zrobic fote na fejsa niz pomoc.

Poza tym z tego co wyczytalem to nie dosc, ze nikt nie podszedl by "porozmawiac" to takze nikt nie zadzwonil na policje. Ona sie dowiedziala dopiero jak ochrona zobaczyla tasmy z monitoringu.

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 23:42 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

No i co z tym bonusem 1?

szef wszystkich szefów
szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 0:24 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

januzi - http://www.alrincon.com/en/blog/handjob_street.html

Euroentuzjasta
Euroentuzjasta

Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 20:50 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Devilish napisał:
zeca napisał:
link

Nie chce tutaj smierdziec wykopem, ale kurwa mac - przez prawie caly filmik nikt, absolutnie nikt nie zareagowal. A para calujaca sie tuz obok byla tylko smutnym podsumowaniem spoloczenstwa.
Jak sam nie jestem koksem, bitewny tez specjalnie nie jestem tak wolalbym tutaj dostac w rylo niz patrzec jak jakis dres kopie dziewczyne. IMO skandal, ktory powinien sprowokowac media do rozmowy na ten temat i przez to - zwiekszenie swiadomosci, bo co raz czesciej sie slyszy (i widzi via yt) o bijacych kozakach i swiadkach, ktorzy wola zrobic fote na fejsa niz pomoc.

Dobry Bóg już dawno pokazal nam rozwiazanie tego problemu. Ale my jestesmy glupi i je odrzucamy, kiedys ktos zapytal "Kto zrobil najwiecej w celu wyrownania szans kobiety i mezczyzny ?" odpowiedz jest prosta, dwoch panow: Smith i Wesson. Nic tak nie sprowadza do wspolnego mianownika 110kg karka i 55kg kobietki jak dziela tych panow. Nie ma problemow w stylu, ale ja kurde nie umiem sie bic, slabowity jestem, ich jest dwoch ja sam.sam etc. 9mm olowiane tabletki lecza wszelkie takie problemy. Tam gdzie born jest powszechna i dostepna legalnie bez probmemow nie ma przestepczosci przeciwko zyciu i mieni lub jest ona marginalna. Tam gdzie dostep do broni ograniczono lub utrudniono przestepczosc wzrosla. c.n.u.

szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 21:29 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Stalk mogłeś już zalinkowac do swojego filmiku o samoobronie

Euroentuzjasta
Euroentuzjasta

Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 23:17 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

to bylo nagrywane dosc dawno temu wiec maly update, jezeli przeciwnik tez wyciaga noz, to wy wyciagacie pistolet, whos your daddy now biacz ?

szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 9:44 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Stalk na serio myślisz że Polacy powinni mieć dostęp do broni? Polacy? Jeden z najbardziej sfrustrowanych narodów ever?

Wierny DDR

Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora 1246914
PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 11:48 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Jeden z najbardziej sfrustrowanych narodow ever, ktory nie jest w stanie zdobyc sie, zeby na duza skale wyjsc na ulice i zrobic cos z gownem, ktorym sa obrzucani. Taak, mysle ze bronie obroslyby kurzem Wink.
nosferathoo
najwierniejszy fan pyta.pl

Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora 2951154
PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 12:04 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Ja chcę wolności od ludzi posiadających broń i przesiadujących cały dzień przed komputerem w moro :zeca:

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 14:45 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

StAlKeR napisał:

Dobry Bóg już dawno pokazal nam rozwiazanie tego problemu. Ale my jestesmy glupi i je odrzucamy, kiedys ktos zapytal "Kto zrobil najwiecej w celu wyrownania szans kobiety i mezczyzny ?" odpowiedz jest prosta, dwoch panow: Smith i Wesson. Nic tak nie sprowadza do wspolnego mianownika 110kg karka i 55kg kobietki jak dziela tych panow. Nie ma problemow w stylu, ale ja kurde nie umiem sie bic, slabowity jestem, ich jest dwoch ja sam.sam etc. 9mm olowiane tabletki lecza wszelkie takie problemy. Tam gdzie born jest powszechna i dostepna legalnie bez probmemow nie ma przestepczosci przeciwko zyciu i mieni lub jest ona marginalna. Tam gdzie dostep do broni ograniczono lub utrudniono przestepczosc wzrosla. c.n.u.

mhm, jestem pierdolnięty i nie podoba mi się twój gruby ryj to ci go odstrzelę
albo jestem słabowity i nie umiem się bić ale ze spluwą pójdzie mi lepiej niż karkowi

pieprzenie w bambus
Devilish
Porządny Sucharowicz!
Porządny Sucharowicz!

PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 14:47 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

StAlKeR napisał:
Devilish napisał:
zeca napisał:
link

gowno, w Meksyku bron jest dostepna i wcale nie ograniczyla przestepczosci Wink (ta, wiem, ze nie jest legalna - ale to Meksyk). W usej tez przeciez nie jest lepiej - vide filmik gdzies tutaj dany jak kozak atakuje na jakims zgromadzeniu (tyle dobrze, ze ktos mu w koncu pokazal co o tym sadzi).

Bron oczywiscie jest jakims rozwiazaniem, nie chce sie rozwodzic nad tym jak bardzo poprawnym. Ale w tym wypadku problem jest gdzie indziej - swiadomosc ludzi. To tak jak dzida zrewolucjonizowala demokracje - a przeciez mozna bylo podejsc grupka i wyperswadowac swoje zdanie. Wtedy nawet do akcji nie musi dojsc.

PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 15:35 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

nosferathoo napisał:
Ja chcę wolności od ludzi posiadających broń i przesiadujących cały dzień przed komputerem w moro :zeca:

+1
Napisz nowy temat : Odpowiedź do tematu :

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat